Mieszkania na Sprzedaż, Siemianowice Śląskie

7 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Dwa pokoje do remontu, Michałkowice! Idealna propozycja dla singla, pary, czy inwestora!
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-496
Cena 229 000 zł
cena / m² 6 026 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 59 m2 w Centrum. Ogrzewanie miejskie.Dzień Otwraty!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.81m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-478
Cena 249 500 zł
cena / m² 4 242 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 83,09 m2 - 3 pokoje w Centrum Siemianowic Śląskich.
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 83.09m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-468
Cena 365 000 zł
cena / m² 4 393 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Dwa pokoje po remoncie! Centrum!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.67m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-479
Cena 210 000 zł
cena / m² 5 575 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Oferta dla singla, pary lub sprytnego inwestora! Świetna lokalizacja!
Data dodania: 09.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-536
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 237 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - 2 pokoje, gratka dla pary, singla bądź inwestora!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.25m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-489
Cena 319 000 zł
cena / m² 6 897 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Siemianowice Śląskie - Wyjątkowe 58m2 z tarasem 17m2. Osiedle Basztowe!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Siemianowice Śląskie
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 58.83m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-458
Cena 459 000 zł
cena / m² 7 802 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies